Zajímavé způsoby, jak se udělat hezčí

O krásu nestojí pouze ženy, ale také i většina mužů. Konec konců, různých krémů určených pouze pro muže je dnes v drogériích více než dost. Stejně tak i holení je u většiny mužů skoro každodenní záležitostí a co jiného to je, když nezkrášlování. Ono by bylo daleko pohodlnější chodit zarostlý od hlavy až k patě, ale takoví pánové by u většiny žen ztratili na atraktivitě, což z pochopitelných důvodů nechtějí. Je však pravdou, že co se týče zlepšování svého vzhledu, jsou v tom ženy daleko větší přebornice. Ty jsou navíc často kvůli lepšímu vzhledu schopny podstoupit takřka cokoliv. I bolestivé procedury.
lesklé rty

Přes bolest

Mnohé dámy jsou pro lepší vzhled udělat prakticky cokoliv, dokonce i trpět, a to ne málo. Slavné voskování nohou je toho důkazem. Naštěstí ne všechny zkrášlovací procedury jsou tak drastické, i když neobvyklých by se jich také pár našlo. Dobrým příkladem je nanášení krému oplývajícího jeden ze včelích žihadel. Tento proces může být za jistých okolností i zdraví nebezpečný. To za předpokladu, že se krému nanese až příliš a dotyčná, aniž by si toho byla vědoma, má alergii na včely. Jinak ale nejde o nic nového. Tímto způsobem se dělaly hezčí ženy už ve starověku. Včelí jed má krom jiného také výborné regenerační vlastnosti, takže v menších dávkách může pleti výrazně pomoci.
sada kosmetiky
Zlato
Se starověkými postupy ale ještě nekončíme. V tomto období byla vymyšlena zlatá pleťová maska, kterou si prý podle legend pravidelně dopřávala i samotná královna Kleopatra. Co naplat, že taková kráska, jak legendy praví nejspíš nebyla, důležité je, že maska skutečně mohla fungovala. Vždy zlato se ke zkrášlování používá i dnes. Pravda, není to moc běžné, protože tento kov je velice drahý, ale pokud na to máte, klidně si dopřejte takovouto masku, ale není jisté, zdali pak nebudete litovat. Takový efekt, aby to stálo za ty peníze asi zlato nemá.