A to mílovými kroky

A vy se musíte postarat, abyste měli jako firma zakázky, aby bylo na platby pojištění pro zaměstnance, peníze na materiál a na stroje. Také peníze na obnovený strojní a vozidlový park vaší společnosti. A samozřejmě také na jejich údržbu, a na vybavení kanceláří, na nové technologie. Jedině tak se můžete postavit své konkurenci. Kde seženete finanční prostředky? Víte, a to ze svých vlastních zkušeností, že zde je výhodné oslovit nebankovní společnost se žádostí o poskytnutí úvěru na výše uvedené zamýšlené kroky.

firma nemá peníze

Ano, nebankovní společnost, tam mají jedno společné, můžete splácet až 30 velmi dlouhých let, nemusíte jejím pracovníkům dokládat příjmy vaší firmy a dokonce se dají tolerovat záznamy, které jsou v registrech bankovních i nebankovních společností. Tady je jedna z povinností, a to nezapomeňte, že jako klient či žadatel o hypotéku vždy musíte ručit finanční společnosti nějakou nemovitostí. Zde se jedná pro společnost, která vám poskytne půjčku o takovou jistotu splácení půjčených financí. Až po nějaké domluvené době splatíte vypůjčené peníze, tak bude uvedené ručení nemovitosti samozřejmě zrušeno. Uvedená hypotéka bez registru je nabízená všem podnikatelským subjektům. Takže řešení už víte, není to jak v bance, kde jste předtím byli a oni vám hypotéku neschválili.

seženu peníze

Samozřejmě, že našli důvody, že máte dluhy na platbách pojištění pro zaměstnance, nezdály se pracovníkům banky vámi doložené příjmy vaší firmy a nelze podle nich tolerovat záznamy, které jsou v registrech bankovních i nebankovních společností. A vy se už konečně díky hypotéce můžete postarat, abyste měli jako firma dostatek zakázek, aby bylo na platby pojištění pro zaměstnance, aby byly peníze na materiál a na stroje. Také na jejich údržbu, na vybavení kanceláří, na nové technologie, na obnovený strojní a vozidlový park vaší společnosti.

I pořádné bydlení může být za dobré peníze

Je jasné, že byty se nemohou rozdávat za hubičku, nicméně neměly by být ani tak drahé, jako je to v posledních pár letech běžné v našich zeměpisných šířkách. Byty u nás stojí skutečně šílené peníze, a to nejen ty nové. O rodinných domcích raději ani nemluvě, jelikož ty se rozhodně za slušné peníze sehnat nedají. Často nepomůže ani hypotéka, jelikož ani tu nelze získat snadno, a často je to dokonce nemožné. Je totiž potřeba mít na účtu určitou částku, což hlavně mladé rodiny, co nemají našetřeno, samozřejmě nemohou.

3D domek

Vzhledem k tomu, že je u nás hluboce zakořeněné, že prostě musíme za všech okolností bydlet ve svém, nikdo se nemůže divit tomu, že lidé objevují nové levnější možnosti. Jednou z těch lepších je rozhodně mobilheim. Nejedná se samozřejmě o žádnou velkou pecku, ale za peníze, za které se prodává, určitě stojí alespoň za zvážení. Jedná se rozhodně o dobrou koupi.

Cihlová rezidence

Není velký, je však útulný

Při pohledu zvenčí je hned jasné, že se nejedná o nic velkého, právě naopak. Domky tohoto typu musí mít určité maximální rozměry, jelikož cestují klasicky po silnici. To ovšem neznamená, že se v nich nedá normálně žít. Dá, avšak ne ve velkém počtu. Dva tři lidé, to je maximum možného. Velké rodiny tedy mají docela smůlu. Jinak je ale dost o co stát, hlavně za tak nízkou cenu. Hlavně vnitřní vybavení stojí za to. Moderní verze mají vše, co dnešní člověk potřebuje k pohodlnému životu. Nejen tedy nábytek, ale i celou řadu vysoce užitečných elektrospotřebičů.

Fungují i v podnikatelském sektoru

Zajímavé na mobilheimech je i fakt, že se běžně nepoužívají pouze k účelům bydlení, ale rovně fungují i v podnikatelském sektoru, kde zastávají různé role. Asi tou nejznámější jsou malé prodejny, případně kadeřnictví, nicméně mobilní domky mohou bez potíží fungovat i jako náhrada ubytovny. Možností, jak tento druh obydlí využít, je tedy celá řada a je na každém, jak ho využije.

Jak vyřešit finanční problémy?

Soukromé podnikání není něco, co přináší automaticky takové zisky, jaké by si každý soukromý podnikatel přál. Takový názor na podnikání mají snad jedině ti, kteří ho nikdy na vlastní kůži nezažili a kteří tak žijí v mylných představách. Skutečnost je naopak taková, že ani ti, kdo se ve svém podnikání snaží sebevíc, nemusí mít vždy na růžích ustláno, a tito se mohou často i ne vlastní vinou potýkat i s těžkostmi, se kterými už se vlastně nedokážou vlastními silami vyrovnat.

Podnikání prostě nepřináší jenom tučné zisky. Toto představuje i značnou nejistotu, i nejrůznější potíže, které mohou vznikat z mnoha nejrůznějších příčin. A je nasnadě, že by na to měli být takoví soukromníci připraveni. A měli by vědět, co si počít, pokud se jim snad někdy nebude dařit a zabřednou do ekonomických problémů.

jeden dolar

A co tedy mají podnikatelé určitě také vědět?

Pochopitelně by měli mít představu i o tom, kde seženou nějaké ty peníze, pokud se jim někdy přestane dočasně dařit, a to natolik, že už se s tím vlastními silami a s využitím všech svých rezerv nevypořádají. Tedy měli by mít představu i o tom, kde si v těžkých časech nějaké ty peníze půjčí, aby měli co investovat, s čím udržet svůj podnik v chodu a z čeho žít.

A měli by tedy určitě vědět i to, že existuje i americká hypotéka bez registru Férová hypotéka. Ne proto, že by to snad byla jediná půjčka, která se na našem finančním trhu nabízí, ale proto, že jde často o jediný typ půjčky, na který ještě soukromí podnikatelé v nesnázích dosáhnou.

dolary a eura

Zatímco se u jiných půjček musí nezbytně prokazovat dost vysoké příjmy, aby bylo zřejmé, že bude mít dotyčný z čeho splácet, zatímco se nahlíží do registrů dlužníků a berou se v potaz exekuce, aby se zjistilo, nakolik důvěryhodný takový podnikatel je, u nebankovní hypotéky je tomu jinak. Tady se musí jenom doložit nějaká ta schopnost splácet a musí se za ni nabídnout nemovitá záruka. Ale už nic víc.

A to je přesně to, co podnikatelé v tísni potřebují.

Peníze by nám neměly scházet

Nikdo z nás zaručeně nedokáže plnohodnotně žít, pokud nemá aspoň tolik peněz, kterými by se daly pokrýt aspoň ty naprosto nejzásadnější životní náklady. Všichni potřebujeme aspoň takové finanční zajištění, abychom měli za co jíst, za co se obléci a za co bydlet. A je pochopitelné, že toho obvykle potřebujeme ještě více než jen toto minimum. A proto se musíme starat o to, aby nám peníze nedocházely tehdy, když je nám jich zapotřebí.

Jenže toužit po dostatku peněz nestačí. Potřebné peníze si my lidé musíme obvykle nejprve vydělat. A když už se to z nějakého důvodu nepodaří, musíme aspoň vědět, kdo nám je za dostatečně výhodných podmínek půjčí.

eura stovka

Že na tom nic není? Že je všude kolem nás tolik bank, že si můžeme z těchto a jejich nabídek pohodlně vybírat? Samozřejmě – vybírat si můžeme. Jenže půjčí nám tyto banky, nebo u nich jenom podáme žádost, doložíme výši příjmů a další požadované údaje a pak se dočkáme zamítnutí žádosti s tím, že nejsme bonitní?

Ano, je skutečností, že banky sice půjčky nabízejí, ale ne vždy je také poskytnou těm, kdo o ně projevují zájem. Banky obvykle neriskují, sázejí na jistotu a půjčují jenom těm, kteří jsou zjevně schopni bez problémů splácet. Jenom takovým žadatelům se tu dostane pomoci.

eura pětistovka

A co ti, kteří nemají zase až tak vysoké příjmy, kteří nemohou být pyšní ani na své registry dlužníků a trápí je třeba i hrozící či přímo probíhající exekuce? Ani ti si naštěstí nemusí zoufat. Pokud totiž vlastní nemovitost, mohou pro ně být nepochybně nadějí nebankovní hypotéky, u nichž se na žadatele nekladou zase až tak přísné nároky. Když tu může dát někdo jako u každé hypotéky do zástavy nemovitost, nemusí se už bát ani výše svých výdělků, ani registrů dlužníků a dalších těžkostí. Protože i tomu tady pomohou. Protože nemovitá záruka stačí k zajištění toho, že budou dlužníci splácet. A při takové jistotě není důvod, proč by tu komukoliv finanční pomoc odmítli.

Jak na finanční jistotu

Ať chceme, nebo ne, peníze jsou zásadní věc. Získat je není vždy snadné, ale utratit je dokáže každý. Finanční gramotnost není u mnoha z nás na dostatečné úrovni a proto mnohdy přežíváme takzvaně z „ruky do huby“. Jak se naučit s penězi vycházet (a také se s nimi vracet) ?

prázdná peněženka

Udělejte si ve financích pořádek

Jaké jsou vaše příjmy jistě víte. Máte však dostatečný přehled o svých výdajích? Zkuste si to sepsat.

1. Nejprve si sečtěte základní měsíční výdaje – to, co se vám každý měsíc strhává z účtu. Energie, nájem, splátky, příspěvek na pojištění., školné dětí, jejich obědy. Na těchto věcech ušetříte jen těžko. Můžete si sehnat levnější nájem, pokud to jde, ale to je asi tak vše, co s tím uděláte.

2. Poté sečtěte výdaje ostatní. Benzín, návštěvy salonů (kadeřnice atd), nákup potravin a prostředků do domácnosti, nákup oblečení, návštěvy kulturních akcí, kroužky pro děti, cena internetu a tarifu. Zde už by se něco ušetřit dalo.

3. Nakonec jsou zde jednorázové, nečekané a nebo občasné výdaje. Oprava auta, nákup vybavení do domácnosti, dovolená.

Máte-li jasno v tom, kolik měsíčně zhruba utratíte, porovnejte to s příjmy. Že je to na knap? Nebo se často dostáváte do mínusu? Zkuste s tím něco dělat.

Začněte šetřit a snižte své výdaje

Ačkoliv máte pocit, že se příliš nerozmazlujete, vždy je kde ubrat.

– ušetřit můžete na nákupu pohonných hmot. Vždy zvažte, zda se vám vyplatí jet tam či onam automobilem, nebo zda můžete využít jinou možnost, jako třeba sdílenou jízdu, jízdu na kole, nebo pěší chůzi.

– návštěvy salonů. Samozřejmě je důležité o sebe pečovat, ale pokud na to nemáme, měli bychom se trošku uskromnit. Není nutné nechat každý měsíc 1000Kč za kadeřnici, nosit drahé umělé nehty a slunit se v soláriu.

– co se potravin týče, nevyplatí se šetřit na kvalitě. Ovšem je důležité si uvědomit, kolik z toho co nakoupíme nakonec skončí v odpadcích. Shnilé rajčata, nedojedený losos? Kupujte jen tolik, kolik potřebujte a naučte se nakupovat v akcích. U domácích prostředků lze ušetřit rovněž, protože většinu předražených přípravků hravě nahradíte octem, kyselinou citronovou a jedlou sodou. Stejně tak oblečení, které lze koupit jak z druhé ruky, tak ve výhodných akcích.

kapsa plná kreditek

Po dobu tří měsíců si sepisujte veškeré vaše výdaje a poté si to projděte. Bylo to všechno nutné? Nebo se dá přeci jen ještě něco ušetřit?

V případě nečekaného, ale nutného výdaje však člověk musí hledat i jiné řešení. Ačkoliv se říká, že máme mít ušetřené alespoň tři měsíční platy, ne vždy je to pro nás možné. Když se poté rozbije pračka, lednička, nebo přijdeme o zdroj příjmů, musíme jednat rychle. Získat však bankovní půjčku není vždy snadné a rychlé. V takovém případě můžeme zažádat o nebankovní půjčku, kterou lze vyřídit rychleji a bez nesmyslných požadavků. Takovou finanční injekci nabízí například Hypotéky bez registru.

A co vy? Máte vše, co potřebujete?

Ne vždy se daří

Pro soukromé podnikání je charakteristické to, že si v něm musí každý, kdo se mu věnuje, vydělat dost na to, aby měl nejen z čeho žít, ale aby i udržel svoji firmu v chodu. Což znamená obvykle značné pracovní nasazení a zodpovědný přístup ke všemu, co s takovým byznysem souvisí.

Jenže stačí to zmíněné k tomu, aby se člověk podnikáním spolehlivě uživil, aby měl za všech okolností tolik finančních prostředků, kolik jich potřebuje? Pochopitelně nikoliv. Ne vždy záleží úspěch na podnikateli samotném, nejednou jsou tu i silné vlivy z vnějšku, od obchodních partnerů, státu a podobně. A když štěstí člověku nepřeje, může se toho v takovém podnikání i mnoho pokazit.

japonské jeny

A jak řešit komplikace provázené nedostatkem finančních prostředků, v nichž se každý z podnikatelů může někdy ocitnout? Někdy se to zvládne vlastními silami, nejednou to ale nejde ani bez půjčky. I ta může sehrát nezanedbatelnou roli.

Ovšem půjčka může pomoci teprve poté, co se ji podaří získat. A rozhodně neplatí, že se půjčuje každému, kdo si o to řekne. Podnikatelé musí napřed prokázat žádoucí kvality, musí být schopni doložit, že všechny půjčené peníze zase vrátí, a to je nejednou přímo nesplnitelné. Protože dokládat, že má dostatečně dobře vypadající daňové přiznání, vysoké příjmy a jiné kladné stránky někdo, komu se jeho živobytí bortí jako domeček z karet, je nadmíru složité a nejednou naprosto nezvládnutelné.

dolary Singapoore

A tak se podnikatelé nejednou spoléhají na nebankovní hypotéky bez registru https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteky_bez_registru/, jejichž nespornou předností je z úhlu pohledu takových žadatelů to, že tu lze uspět i tehdy, když není podnikatel zrovna bonitní. Protože u těchto hypoték záleží především na tom, aby se řádné splacení půjčených peněz zaručilo zástavou nemovitosti. A vše ostatní je vedlejší. A tudíž právě zde uspějí i ti, kdo jsou na tom vážně zle.

Nebankovní úvěry určené podnikatelům

Když se řekne americká nebankovní hypotéka ještě navíc například bez doložení příjmů a bez registrů, jen málokdo si pod tímto názvem hned představí podnikatelský úvěr. Ovšem právě tyto a další podobné názvy často klienty směřují k podnikatelským úvěrům.podávání ruky, muž ve světlém svetru podává ruku přes stůl ženě

  • V případě úvěru s ručením nemovitostí vždy mluvíme o hypotéce. Pokud dáte do zástavy svůj majetek, ať už se jedná o byt, dům, pozemek, halu, chatu, garáž, nebo naopak v případě podnikatelů o komerční prostory, kanceláře, nebo další objekty a budovy, budeme mluvit vždy o úvěru s ručením nemovitostí.

Složité názvy ještě neznamenají, že musí být i vyřízení úvěru složité. Právě naopak u nebankovních společností je vyřízení velice rychlé a netrvá dlouhé měsíce. Doložíte pouze základní podklady, takže záleží pouze na Vaší rychlosti. Pokud vše dodáte ihned, můžete být vše vyřízené i během 24 hodin a peníze můžete mít na účtu další den.

Peníze se používají v rámci podnikání

Pokud jste podnikatel a sháníte peníze, můžete využít právě úvěr s ručením nemovitosti. Získané peníze z úvěrů, a může se jednat až o 70% z hodnoty zajištěné nemovitosti, se používají vždy do podnikání. Nebankovní hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky se tedy týká výhradně podnikatelů.stůl, papíry, kalkulačka a ruce v obleku drží propisky
A jak je to s hlavními podmínkami úvěru?

  • Právě název bez registru znamená, že úvěr mohou získat i klienti se záznamem. Záznamy se nezkoumají.
  • Je tedy možné, že získáte peníze i přesto, že máte negativní záznam. Naše společnost je velice tolerantní a snaží se podobné překážky eliminovat a poskytnout úvěr podnikatelům i za těchto nepříjemných podmínek.
  • Bez doložení příjmů je samozřejmě jednoduché pochopit.Jedná se o to, že nemusíte dokládat daňová přiznání. Jako každého poskytovatele půjček a úvěru i nás zajímá, z čeho budete splácet. To je dáno zákonem a to si musí každý poskytovatel ověřit. Ověření je však velice snadné a potřebují se k tomu pouze základní dokumenty.

Účtenková loterie

Loterii, ve které je tiketem kterákoli vydaná a evidovaná účtenka, provozuje Ministerstvo financí již více než dva roky. Slibuje si od ní lepší výběr dní. Účast je bezplatná, není omezena ničím jiným než věkem, 18 let.  Počet účtenek není omezen, klidně může být zaregistrována jen jediná účtenka. Registrace účtenky se provádí přes webové rozhraní, snazší je však registrace přes mobilní aplikaci v chytrém telefonu.
Do výher bylo investováno více než 130 milionů korun. Nejvíce hráčů bylo zaznamenáno hned v listopadu 2017, kdy byla loterie spuštěna, bylo to 478 tisíc. Od té doby počet účastníků trvale klesá, dnes jsme někde okolo čísla 350 tisíc.
pokladna prodavač
Mají běžní lidé, pro které je loterie především určena, ještě vůbec nějakou šanci vyhrát? Dochází k tomu, že jediný hráč registruje v průběhu měsíce třeba 7 tisíc účtenek. Vydělíme-li toto číslo počtem 30 dnů v měsíci, vyjde nám denně více než 233nákupů.  I kdyby si někdo vzal a zaregistroval účtenky třeba od babičky, od tety nebo od všech kamarádů v hospodě, na takový počet se prostě nedostane.
To nutně vede k podezření, že část hráčů se tím zabývá profesionálně a vytrácí se tak původní záměr. Jendou z možností je třeba vydání velkého množství haléřových účtenek, které se smění, například na serveru bazaructenek.cz. Lze odhadovat, že přibližně 10 procent účtenek, přihlášených do loterie, tímto serverem prošlo. Ministerstvo financí sice omezilo počet účtenek na 500, to se ale dá vcelku jednoduše obejít založením jiných účtů.
papír doklady
V loterii se rozdají výhercům každý měsíc ceny za 5,4 milionu, s připočtením ostatních nákladů, bez nákladů na propagaci, se dostaneme na měsíční náklady ve výši 6,5 milionu korun. Od založení tak bylo z peněz daňových poplatníků zaplaceno více než 160 milionů korun. Obrázek o efektivitě užití veřejných prostředků si udělá jistě každý sám.

Celoroční mobilní domy

Naše nabídka celoročních mobilních domů je opravdu široká, takže se nemusíte bát, že byste si nevybrali. Je to mnohem lepší, než například to, kdybyste si za hodně peněz museli stavět sami dům a podobně. Tohle je mnohem lepší možnost, takže se nebojte a dopadne to skvěle. Určitě byste se měli rozhodnout a minimálně se dozvědět více o tomhle skvělém domě, který vám my přivezeme na kolečkách a postavíme na pozemku, který si vy sami vyberete. Je to jednoduché. Opravdu přijedeme a prostě vám dům během chvilky postavíme. Nemusíte řešit ani stavební povolení, takže to je také veliká úleva, to je jasné, to prostě jinak nejde, takže se o tomhle všem i vy přesvědčte, co nejrychleji a budete spokojení a nadšení na sto procent. Určitě se rozhodněte ještě třeba hned dneska a uvidíte tohle všechno, tak to dopadne. Určitě nebudete zklamaní. Naše celoroční mobilní domy jsou ideální volbou tak pr všechny, kteří nevědí, kde budou bydlet, takže tohle je geniální volba.

financování

Nízké náklady

Takový dům nebude potřebovat tolik energie, takže nebudete muset platit tak velké zálohy za energii, za topení, elektřinu a plyn a podobně, takže se rozhodně nebojte ničeho a bude to skvělé, to vám garantujeme. Budete naprosto nadšení, to vám garantujeme. Určitě byste se měli rozhodnout ještě hned dneska a vybrat si tohle všechno opravdu co nejrychleji a uvidíte, jak tohle všechno dopadne dobře. Z naší nabídky si vybere každý. Vyberte si z několika designů a uvidíte, že něco vám musí padnout do oka. Je to levné, rychle vyřešené, bez nějakých problémů a všechno je opravdu geniální. Budete opravdu spokojení, to je jasné.

nemovitost

Výhody

  • Nízké ceny
  • Maximální spokojenost
  • Luxusní volba
  • Ideální možnosti

Čím rychleji se rozhodnete, tím to bude pro vás lepší. Díky mobilním domům budete spokojení a budete mít vlastní bydlení. Budete nadšení z toho, jak to funguje.

Když sedací soupravu, tak jedině tu rohovou

Sedačka může vypadat skutečně různorodě. Zatímco v některých domácnostech najdete jednoduchou a bezproblémovou sedačku, někde vám nabídnou usednutí na velmi kvalitní kus nábytku, který však bude poskytovat všechno, co byste mohli po kvalitním nábytku chtít. V dnešní době je možné vybírat z nejrůznějších kusů nábytku, které se liší hned v několika ohledech. Právě v takovém sortimentu nyní můžete vybírat, a to velmi jednoduše. Jak se orientovat v nabídce pohovek a na co při výběru nezapomenout?sedačka

Základ je popřemýšlet nad velikostí:

Každá domácnost potřebuje něco jiného, a proto je zřejmé, že velikost tohoto nábytku bude hrát takřka tu největší roli. Ne každý si může dovolit umístit do své domácnosti obrovskou pohovku, která zabere polovinu místnosti. Proto na to pečlivě myslete a dopřejte si nábytek, který bude úměrně velký samotné místnosti.

Navrhnout ideální vzhled:

Zcela jistě chcete, aby tento nábytek zapadnul do vaší domácnosti opravdu ve všech ohledech. Jak se o to však postarat? Je to velmi jednoduché, stačí promyslet, zdali chcete po tomto nábytku pouze jednoduchou relaxaci nebo budete chtít na něm také občas spát. Právě občasné nebo třeba i dlouhodobé spaní půjde lépe jenom na nábytku skutečné kvality.

Cena hraje největší roli:

Určitě je pro vás nejdůležitější cena tohoto nábytku. Právě proto dobře promyslete, zdali chcete něco základního za nižší cenu nebo se nebudete obávat zainvestovat ani o skutečně kvalitního a pokročilého nábytku s nejrůznějšími funkcemi.obývák

Výběr je ovlivněn mnohými aspekty

Chcete-li vybrat nábytek vyhovující ve všech ohledech, neměli byste váhat, ale měli byste pečlivě rozmyslet, co v této oblasti skutečně chcete. Jakmile to promyslíte, nic nebude bránit samotnému nákupu, který můžete uskutečnit v pořádném a kvalitním sortiment rohových sedacích souprav.