Nádherné vlasy plné vln, které zvětšují objem? Máme jednoduchý recept jak na to

Jak na dokonalé vlny, říkáte si? Mučíte se s kulmou i několik hodin a říkáte si, proč si tohle děláte? Pokud hledáte jednoduchý návod, jak na vlny, můžete si přečíst tento článek. Kadeřníci se s námi podělili o jednoduchý recept na perfektní vlny.

Pokud máte rovné vlasy, určitě toužíte po vlnách, které by vám přidaly na objemu. Pokud nevíte, jak na to, postupujte podle tohoto návodu, který doporučují kadeřníci a vizážisti filmových hvězd.

1.       Ochrana je důležitá
Žehlička na vlasy či kulma pracují na bázi tepla, které vlasům škodí. Myslete na to i při mytí vlasů. Vlasy by neměly postupovat příliš vysoké teploty, jelikož je to narušuje a také to narušuje mastnotu pokožky hlavy, kde kořínky vlasů sídlí.

Proto byste před každým žehlením nebo kulmováním vlasů měla dodržet několik zásad. V prvé řadě byste měla vlasy před vlněním přežehlit. Když budou všechny rovné, bude větší šance, že se vám podaří opravdu krásné vlny.

Před každým žehlením také používejte ochranný sprej, určený na žehlení vlasů. Ten pomůže vlasy obalit ochranným filtrem, aby bylo poškození vlasů sníženo na minimum a také aby byla obnovena jejich regenerace.
2.       Lak
Než je začnete žehlit, své vlasy mírně nalakujte. Ne moc velkou vrstvou.
3.       Nachystejte si prameny
Rozdělte si vlasy na polovinu podle pěšinky. Sepněte jednu část vlasů a pracujte na té první části. Vlny si zásadně dělejte žehličkou s oblými kraji. Namotávejte na žehličku a poté opatrně a pomalu posunujte ke konečkům. Důležitý je pravidelný pohyb.
4.       Neměňte směr
Udržte si směr loken, ale udělejte některé lokny větší a jiné menší. Některé vlasy natočte na tři nebo čtyři závity, a jiné jenom na jeden. Střídejte to, vlasy budou vypadat přirozeně.
5.       Znova nalakujte
Aby vám vlny vydržely co nejdéle, nalakujte je nebo zmrazte pomocí freezeru.

Nezařazené