Přemýšlíte o změně v bydlení?

Domov nejsou jen písmena…

Domov je místo, kde žijete, scházíte se se svou rodinou, s přáteli a kamarády, kam si vaše dítka mohou pozvat své spolužáky, slavíte narozeniny a svátky a prostě, je to místo pohody. Respektive – měl by být místem pohody. Ale ne vždy tomu tak je.

Přemýšlíte o změně v bydlení?

Sice se rádi domů vracíte, ale už delší dobu pociťujete, že to není „jaksi ono…“. A říkáte si, něco by to potřebovalo, ale co? Váš nábytek je patrně omšelý nebo už okoukaný, možná, že ho máte doma zbytečně moc a váš obytný prostor nedýchá. Někdy postačuje lehce změnit vizáž bydlení, možná o tom i už delší čas přemýšlíte, ale nedostávalo se vám času a teď se chvilička volna našla, jenže nevíte, odkud začít?

domov láska

Interiérové design studio je k vašim službám!

Obraťte se s důvěrou na profesionály, kteří vám podají pomocnou ruku a představí vám váš domov v novém hávu a oblečou ho do dokonalého a vámi vysněného kabátku! Interiérový designér Praha, je ta skvělá volba! Zbavte se obav, že vám designové studio předestře čistě svůj návrh, jak to vidí oni. Kdepak, takto nepracují. Především se spojí s vámi, sjednají schůzku, při které si vyjasníte vaše představy, prozradíte svá přání a touhy a i váš návrh, jak si představujete změnu a pak je již na odbornících, aby s vaší vizí pracovali a uzpůsobili ji tak, aby byla proveditelná. K tomu vám nabídnou i své pohledy a můžete jim věřit, protože znají spoustu vychytávek, mají představivost a obrovské praktické zkušenosti, znají poslední technologické výdobytky a materiály, které budete při rekonstrukci využívat. Je spousta i drobných detailů, kterých vy si ani nevšimnete, ale projektant vás na ně upozorní.

designový návrh

Fantastická 3D vizualizace!

Navíc – vy uvidíte návrh vašeho nového snového bydlení ještě před tím, než se k přestavbou vůbec začne, a to díky 2D návrhu či 3D vizualizaci, která je naprosto přehledná a podává vám krásný náhled na vaše nové bydlení.