Mějte točené pivo, kdykoliv budete chtít

Češi jsou národem pivařů. Pravidelně se umisťujeme na prvních příčkách světového žebříčku ve vypitých litrech piva na jednu osobu. A to o oblíbenosti tohoto rezavého nápoje určitě svědčí. Vyrábíme skvělá piva, a rádi si je dáme. Nejoblíbenější nápoj nejraději pijeme v horkých letních dnech, obliba piva ale příliš neklesá ani v zimních měsících. Pivo milujeme v lahvi i v plechu, nejraději si ho dáme točené s rodinou či přáteli. Konzumujeme ho při grilování, na oslavách, dáváme si ho zkrátka rádi a často. Ne vždy si ale můžeme na jedno zajít, ale chuť na čepované pivo je velká. Pro tyto případy je skvělým řešením domácí pípa https://www.gastroserver.cz/20-vycepni-zarizeni-suche-sestavy.

čepování piva

Mít svůj privátní domácí výčep je nepochybně velmi příjemné. Můžete si dopřát jedno chlazené, kdykoliv se vám zachce. Jde o skvělý doplněk k letním party, k oslavám, k letním grilovačkám, zkrátka znáte to, točené pivo je skvělé pití vždycky.

U nás najdete mnoho druhů výčepů od obyčejných za pár korun, až po výčep, za který by se nemusela stydět ani malinkatá hospůdka v malé vesničce. U každého stroje najdete uvedeno, kolik litrů piva vám dokáže za hodinu načepovat. Dozvíte se technické parametry, uvidíte fotografie a díky tomu si snadno vyberete přesně ten výčep, který dokáže uspokojit vaši domácí poptávku po čepovaném pivu.

pivní výčep

Domácí výčet se hodí zejména dnes, kdy víte dne ani hodiny, než zase všechno pozavírají, a vy si nedáte nic lepšího, než pivo v plechu. Výčep pro domácí použití je zkrátka nezbytnou součástí domovů všech fanoušků piva. Nezáleží na tom, co pijete, ale záleží na tom, abyste to pivo měli jak dostat ze sudu. Točené je prostě točené, proto je nejoblíbenější. Už nemusíte být nezávislí na otevírací době hospody, ale klidně si dáte piv kolik chcete. Máte v rodině pivaře? Domácí výčep je perfektní dárek. Najdete u nás vše, co se týká výčepů jak pro gastro provozy, tak pro domácnosti.