Lůžko, které vydrží vše

Snaha vytvořit si zdravé a vkusné prostředí do svého interiéru nemusí být vždy podmíněna tím, že budeme muset sáhnout hluboko do kapsy. Současní výrobci nábytku se navrací opět k přírodním materiálům, které všechny požadavky na zdravé a levné bydlení splňují.

spánek

Borovicový masiv se skvěle shodne v podstatě s každým typem interiéru. Postel z masivu můžete zasadit jak na rustikálně zařízenou chalupu, tak i například do moderního městského bytu.

  • Důvěru k těmto lůžkům našli i majitelé a provozovatelé různých penzionů a hotelů.
  • Svou odolnost prokázaly dřevěné postele z borovicového masivu i v internátech a studentských kolejích.
    • A v tomto případě se jedná skutečně o zkoušku nejtěžší.

Postele vynikají svým přírodním vzhledem a tím pádem působí stále jako nové. Povrchová úprava je možná ve variantách přírodní, bílá, lakovaná, šedá, dub nebo olše.

Komfort pro jednoho, pohodlí i pro dva

Velice výhodné je pořídit si lůžko o rozměrech 180×200 cm. Svými rozměry vyhovuje jak jednomu spáči, tak se na něj mohou pohodlně vejít i dva. Tento typ postele si tedy můžete do své domácnosti zvolit jako postel manželskou.

  • Postele z borovicového masivu jsou řešením pro každého, kdo si chce vybavit své bydlení vkusně a v souladu s přírodou.
  • A kromě toho i ušetří za drahé a méně kvalitní materiály.

velká postel
Lůžka jsou stabilní a pevná. To zajišťují kvalitní dubové kolíky spolu s kovovými šrouby. Postel lze také jednoduše demontovat a opět smontovat. Ztráty stability se v žádném případě nemusíte obávat. Ochranná vrstva je řešená zdravotně nezávadným bezbarvým lakem. Je tedy zřejmé, že se spaním v tomto lůžku nebude mít problém ani osoba alergická.

Nezařazené