Výbava tenisty

Tenis je míčová hra pro dva nebo 4 hráče. Původ tenisu nalezneme již ve středověku ve Francii, kde sloužila jako náhrada za rytířské zábavy. Tenkrát se trefovalo míčem na branku, kterou hájila strana služebných. Za starých časů se hrávalo holou dlaní, teprve od 16. století nalezla uplatnění raketa. V současnosti bychom si už hru tenis bez klasické rakety, jakou známe, ani nedovedli představit. Kvalitní tenisová raketa je základním prvkem výbavy tenisty. Neopomnělo se ani na mladé tenisty a v nabídce naleznete také dětské rakety. V online obchodě nakoupíte tenisové rakety a veškeré vybavení pro tenisty za hubičku. V nabídce naleznete rakety, tenisové míče, tenisové výplety a nejrůznější doplňky.

raketa

Zaručeně si vyberete také úložný batoh, do kterého veškeré vybavení uložíte. A k dotvoření dokonalého tenisového stylu si vyberte tenisové oblečení. Tenisovou raketu tvoří výplet ze strun a rám, který je složený z držadla, krčku a hlavy. Rozlišují se různé velikosti držadla a hlavy. Proto je nutné raketu správně vybrat a vyzkoušet, která bude ta nejvhodnější. V nabídce nepřehlédněte rakety značky Wilson v mnoha provedeních pro všechny typy hráčů. Pro turnajové hráče jsou jako stvořené rakety značky Head, tyto zaručí skvělou ovladatelnost a sílu úderu. Pro profíky je ideální volbou mimořádně výkonná raketa značky Babolat.

tenisák

Díky ní budete rozdávat tvrdé a přesné údery na velkou vzdálenost. Dále můžete vybírat z kvalitních tenisových raket značky Yonex, Prince a pro profíky a vrcholové sportovce tenisové rakety značky Dunlop. Široký výběr tenisových míčků pro antukový povrch, pro trénink na tvrdém povrchu, trávě nebo tartanu. Pro trénink dětí vybírejte dětské pěnové míče. Neopomenutelnou součástí tenisového vybavení je obuv. Tato obuv musí být stabilní a komfortní s podrážkou přizpůsobenou antukovému povrchu.