Nebankovní hypotéka se vašim potřebám pružně přizpůsobí

To, že si sjednáte nebankovní hypotéku, se vám může vyplatit. Nebankovní hypotéka je atraktivním finančním produktem, který se směle vyrovná nabídkám klasických bankovních domů. A to pokud jde o úrokovou míru, dobu splatnosti, tak i z hlediska podmínek sjednání úvěru. A ještě k tomu vám může nebankovní hypotéka nabídnout zajímavé bonusy navíc.

fronta na spoření do prasátka.jpg

Lidé už se zdaleka nedívají jen na to, jak je pro ně úvěr výhodný z finančního hlediska podle toho, kolik peněz je celkově bude stát, ale zajímá je i to, kolik úsilí budou muset vynaložit na jeho sjednání. A právě z tohoto pohledu jsou nebankovní půjčky extrémně výhodné a nabídky bankovních domů předbíhají na celé čáře.
Třeba proto, že do nebankovní společnosti nemusíte chodit, vše podstatné vyřídíte pohodlně přes internet.
Třeba proto, že jsou nebankovní úvěry extrémně rychlé – jejich vyřízení budete mít za sebou za několik málo dnů, tedy do týdne.
A zajímat vás bude jistě i to, jak jsou při sjednávání půjček nebankovní společnosti vstřícné – dokážou vám odpustit ledasjaký přešlap a finanční nerozvážnost – pokud už se v budoucnu nebude opakovat.

Kdo by neuvítal, když za něj všechno podstatné při sjednání půjčky vyřídí někdo druhý?
A kdo by neuvítal, když mu poskytovatel půjčky vyjde maximálně vstříc?
Nejen to jsou ty pravé důvody, proč za půjčkou vyrazit právě do nebankovní společnosti!

euro centy.jpg

Stačí, když splníte dvě základní podmínky a bude vaše:
Potřebujete mít dostatečnou bonitu – to znamená, že váš pravidelný příjem musí pokrýt všechny vaše výdaje a také splátky i s úroky.
Za půjčku se musíte zaručit nemovitostí, tedy libovolným nemovitým majetkem v dostatečné hodnotě. Můžete si tak sjednat třeba hypotéku na družstevní byt FAHD anebo hypotéku na pozemek či na jakoukoli jinou nemovitost, kterou máte po ruce. Jde jen o to, aby vám její hodnota umožnila žádat o potřebnou výši úvěru.