Když relaxovat, tak na jižní Moravě!

Přemýšlíte o rodinné dovolené anebo alespoň o krátkém wellness pobytu? Hotely v Mikulově na Moravě jsou vám k dispozici!
Tak neváhejte už ani chvíli a vyrazte do prostředí, kde si rozhodně dobijete baterky, tak, jak už to dlouho potřebujete. Ovšem pozor, nejprve ze všeho si nezapomeňte svůj pobyt na zvoleném místě rezervovat. Vždyť v atraktivním prostředí v samotném srdci jižní Moravy by chtěl relaxovat naprosto každý. A vůbec se není čemu divit!

hrad

Ráj gurmánů

Jižní Morava lidi přitahuje jako magnet. Pobyt na tomto místě je zárukou dobrého jídla a pití, což už bylo mnohokrát prověřeno. Sjíždějí se sem milovníci kvalitního vína ze širokého okolí, ovšem ani zapřisáhlí pijáci piva nepřijdou zkrátka díky místnímu pivovaru. A o dobré jídlo zde přirozeně není nouze.

Jedinečná krajina sluncem prohřátá

Každý, kdo stráví nějaký ten čas ve vinném sklípku, se poté s chutí projde na čerstvém vzduchu. A k procházkám po okolí máte teprve tisíc dobrých důvodů, neboť na každém kousku prostoru je něco zajímavého k vidění. Už samotné centrum Mikulova se pyšní řadou krásných architektonických památek. Jakmile jednou vyhlédnete z okna, tak vás jistě okouzlí okolní sluncem prohřátá krajina rezervace Pálava a místní typické vinice. Nedaleko se prostírá vyhlášený Lednicko-valtický areál. Zapomenout nesmíme ani na Věstonice a jejich muzeum. A samozřejmě i do Vídně je to, co by kamenem dohodil. Takže pokud jde o výlety po okolí, tak máte z čeho vybírat.

snídaně

Vyhlášené wellness centrum

Ovšem pokud vás ze všeho nejvíce láká jen tak si sednout a dát obrazně nohy na stůl a nemuset dělat vůbec nic, pak si jistě o to více vychutnáte místní wellness procedury. Novou energii můžete načerpat v sauně, pod rukama zkušeného maséra anebo ve vířivé vaně s výhledem do okolní kouzelné krajiny.
Proto neváhejte a přijeďte co nejdříve, do vyhlášeného hotelu v Mikulově jste srdečně zváni!