S čím vám Viagra nepomůže


Viagru mohou považovat někteří muži za laboratorní zázrak, ale s tímto tvrzením bychom měli být velmi opatrní. Dosud se totiž žádnému vědci nepodařilo překonat Boha, potažmo dění v přírodě, a o lidském těle toho víme stále tak málo, že každá pýcha v tomto směru skutečně předchází tragický pád. V případě Viagry se o tom již přesvědčili i muži z naší země, kteří na neuváženou aplikaci bez konzultace s lékařem doplatili životem.

partneři v přírodě

Problém Viagry spočívá zejména v jejích vedlejších účincích, ale to není jediný zádrhel, ona totiž neřeší prvotní příčinu vašich obtíží, a tou většinou bývá stres a nevhodná životospráva. Mnoha lidem dnes schází dobrá informovanost a uvědomění si souvislostí, které se týkají nejen sexuality, ale obecně celého jejich života. Stres v tomto směru hraje klíčovou roli, protože na rozdíl od minulosti dnes převzal do své moci chronicitu, a to je vážný problém. Mnoho lidí se stresuje sice ne tak nápadným způsobem, ale prakticky nepřetržitě od probouzení do ulehnutí do postele, jde o sled mnoha desítek či stovek každodenních situací, a každá z nich si vyžádá uvolnění stresových hormonů do krevního oběhu. Ty pak zablokují nebo ztíží tvorbu testosteronu a vyvolají adrenální únavu – zcela nepřirozený stav oslabení kůry nadledvinek a doslova rozházení metabolismu.

dívka v parku

Kromě problémů s erekcí a nechutí na sex dochází k únavovému syndromu, depresím, úzkostem, návalům agresivity, potížím s trávením a v důsledku toho i s nervovou soustavou, imunitním systémem, krevním oběhem atd. Zdravotní potíže se postupně nabalují a namísto řešení jasné příčiny – odstranit ze života stres – lidé polykají pilulky včetně Viagry na prodej https://www.erectmax.cz/blog/prodej-viagry/. Chcete-li situaci opravdu řešit, vyhýbejte se cíleně stresovým vlivům a pomáhejte si při tom adaptogeny, což jsou bylinky, které udržují hormonální rovnováhu a nedovolí kortizolu a adrenalinu, aby vás převálcovaly a smetly do propadliště dějin.