Moderní tetování


Jestli máte rádi tetování, měli byste vědět co dnes frčí . Ze složitých a extrémně propracovaných motivů, tetování postupně nabírá směr v absolutní jednoduchosti. Dnes zapůsobíte i geometrickými tvary, nebo jednoduchými kresbami ve stylu odpovídajícímu náročnosti malého dítěte. Věřte ale, že jde o krásný styl s čím dál větší popularitou.
nevěsta s terováním

Geometrickými tvary vyjádříte téměř vše
A proto jsou tyto motivy populární. Nejen že se na těle skvěle vyjímají, ale zároveň se mnohou stát skvělým symbolem vyjadřujícím cokoliv, co vás jen napadne. V geometrických tvarech se tvoří motivy zvířat, dějů, znamení, nebo třeba životních událostí. Tento trend se už dostává do všech tetovacích studiích a je určitě i finančně dostupnější. Můžete tak ohromit své přátelé krásným tetováním, vyobrazeným pouze ve spojení pravidelných čar, nebo kruhů. A jak už to bývá, méně práce a spotřebovaného materiálu, znamená nižší cenu na trhu. A i přesto se vám dostane skvělého efektu.
tater s kšiltovkou
HANDPOKE – ruční vpichování barvy do kůže
Jestli je ale opravdu něco v oblasti tetování trhákem, tak je to Handpoke. Dalo by se říct, že se jedná o pradávný styl tetování, který se aplikoval do kůže před tisíci lety například na Filipínách. A dnes se stává jedním z nejpopulárnějších stylů tohoto oboru. Jde ale o poměrně bolestivější metodu než u práce klasickým strojkem. Tatér pouze namáčí tetovací jehlu do barvy a poté vpichuje pravidelně jehlu do kůže, tak aby stále tvořil navazující linku. Což je tedy vždy několik bolestivých vpichů najednou, které má pod kontrolou pouze lidská ruka. S touto metodou u nás prorazila asi nejvíce Barbora Cielecká, známá též jako Duhovka. Její práce spočívá v naprosto jednoduchých motivech, ovšem s dokonale půvabným a přitažlivým dojmem. Píše například jednoduchá slova, květinové vzory, různé obrazce, které působí velice autenticky a mimořádně uměleckým nádechem. Duhovka také zaručuje, že tetuje vždy jiný motiv a nikdy se její tvorba neopakuje. Což vám běžný tatér zajistí jen z těží.

Nezařazené