Jak se dostat jednoduše zpátky domů i po pití alkoholu?

Každý člověk si občas potřebuje odpočinout nějakou formou od každodenního života. Například pokud máte zkouškové období nebo v práci stresovou situaci, tak si nejspíše potom budete chtít někam zajít, kde se můžete i napít a trochu se uvolnit a vypnout od každodenního života. Pokud však jedete na nějaké místo vozidlem, tak Vás nejspíše bude řízení omezovat v požití alkoholu. Například jedete-li k někomu domů, kde nechcete nebo nemůžete přespat a víte, že se bude pít alkohol, tak si můžete domluvit odvoz s drink taxi Convoy. Tato firma poskytuje služby pro každého, kdo si o ně zavolá na dispečink.
alkoholické nápoje
Nyní můžete jezdit vlastním vozidlem na jakoukoliv akci, na které se poté můžete i napít. Můžete odhodit starosti s tím, kde necháte vozidlo přes noc a jak se dostanete domů zpět. Z firmy Convoy se postarají o dopravu domu Vás i Vašeho vozidla. V Praze sice existuje mnoho taxi služeb, ale ty odvezou pouze Vás, a nikoliv i Vaše vozidlo. Svěřte se tedy do rukou lidem, kteří tuto práci dělají již nějakou dobu.

vozidlo taxi

Pokud se bude jednat o jakoukoliv akci na kterou půjdete a budete potřebovat se dostat zpět domů nebo na jakékoliv jiné místo. Zavoláte si na dispečink, kde si objednáte službu. Poskytnete dispečinku potřebné informace o tom, odkud a kam potřebujete dovézt a jaké máte vozidlo. Poté počkáte pouze na poskytnutí informací o tom, kdo pro Vás přijede formou SMS. Vyzvednete si řidiče, který s Vámi a Vaším vozidlem pojede na místo, kam potřebujete. Po příjezdu na místo, kam potřebujete, zaplatíte za službu a řidič se vrátí ke kolegovi do služebního vozidla a společně pojedou k dalšímu zákazníkovi, který potřebuje jejich služby.
Díky této službě odteď máte možnost chodit na jakoukoliv akci a nemusíte si nechávat ujít příležitost napít se s přáteli, protože se můžete dostat pohodlně domů společně s Vaším automobilem.