Autopůjčovna Milan

V Praze je velké množství půjčoven aut a pro člověka nemusí být lehké si hned napoprvé vybrat tu správnou a nespálit se. V tomto článku Vám s výběrem pomůžeme! Půjčovna aut Praha 9 Autopůjčovna Milan, která na trhu působí již přes 22 let. Díky tomuto období byli schopni nasbírat velké množství zkušeností a vědomostí, a tedy ví, co je pro zákazníky nejdůležitější. Půjčování aut se může velmi rychle prodražit, většina autopůjčoven cenu stanovují na základě ujetých kilometrů. V autopůjčovně Milan zaujali jiný přístup ke svým zákazníkům – po ČR si cenu neúčtují za ujeté kilometry. To, kolik zaplatíte se odvíjí jen a pouze od počtu dní, po které máte vozidlo k dispozici.

Autopůjčovna Milan

Stále nevidíte důvod, proč si vybrat právě Autopůjčovnu Milan? Uvedeme tedy další výhody. Po celé Praze, tedy i včetně letiště, Vám vozidlo nemají problém zdarma přistavit. Všechny vozidla mají havarijní pojištění. Bezplatně zapůjčují také dětské sedačky a podsedáky. A to nejlepší – jsou Vám k dispozici nonstop!

Vozový park Autopůjčovny Milan je opravdu široký. K zapůjčení Vám mohou poskytnout automobily Škoda a Ford a také Ford tranzit bus minibusy až pro devět osob. Vozidla jsou ve výborném stavu a mají nadstandartní výbavu – např. imobilizér a zámek řadící páky. Zbývá se již jen zmínit o ceně. Za osobní automobily je skládána vratná jistina v hodnotě osmi tisíc korun. To, kolik zaplatíte, je dáno počtem dnů, po které budete vozidlo využívat, cena za jeden den ale začíná již na 450 Kč! Na webových stránkách společnosti Autopůjčovna Milan máte k dispozici kalkulačku, která Vám částku upřesní.

Auta

Konkrétní osobní automobily, které si můžete vypůjčit, jsou například Škoda Fabia, Škoda Rapid nebo Škoda Octavia. Výběr vozu pak samozřejmě ovlivní částku, kterou za vypůjčení zaplatíte. Tak neváhejte a prohlédněte si webové stránky www.autopujcovna-milan.cz.