Do zip sáčků se dá uložit spousta věcí

Hračkymilovníci kreativní zábavy jistě ocení zip sáček jako pomocníka při ukládání hraček pro děti typu stavebnic. Výhodné je to zejména tam, kde si děti hrají s malými dílky, jako jsou kostičky Lega, papírové dílky puzzle, korálky, figurky Člověče nezlob se, karty a pexesa, nebo voskové pastelky. Uzavírací zip je bezpečný systém, jak zabránit poztrácení takových drobností, které pak můžete i snadno uložit např. do velké zásuvky pod postel.zboží na tržnici v plátěných pytlích
Trvanlivé potraviny – současným trendem zdravé výživy, zvláště v souvislosti s úbytkem přirozené imunity a s nárůstem infekčních respiračních chorob, se začínají hlásit o slovo trvanlivé potraviny. A to zejména v přirozené podobě přírodní suroviny ve formě plodů. Dnes se vyplatí investovat do většího nákupu v prodejnách zdravé výživy a zásobovat domácnost mákem, ořechy, luštěninami, celozrnnými obilovinami, instantními bezlepkovými kašemi, bezlepkovou moukou, sušeným ovocem atp. Zip sáčky jsou pro takové účely naprosto ideálním médiem, můžete v nich uchovávat na dlouhou dobu cokoli, vytlačíte z nich přebytečný vzduch a snadno je poskládáte do úložných prostor.
Zásilky – sáčky se zipem se již řadu let úspěšně využívají v e-shopech pro odesílání nejrůznějšího sortimentu výrobků, nejčastěji textilu, drobného dárkového zboží, knih, kalendářů a časopisů a čehokoli, co by mělo být při transportu chráněno před vlhkostí a prachem. kukuřice v plastovém pytliTo samé platí samozřejmě i pro odesílání zásilek na úřady a pro maloobchodní soukromý sektor. Zip sáček vložený do papírové obálky nebo krabice je důkladnou pojistkou proti poškození zásilky.
Pomocník v kuchyni – jeden z nejrozšířenějších segmentů využití zip sáčků je příprava a ukládání pokrmů. Můžeme je mít k dispozici pro uzavření surovin při jejich drcení (sušenky, ořechy, ztvrdlé sypké potraviny), pro ukládání surovin i hotových jídel do mrazáku nebo do chladničky, pro ochranu potravin před nepříjemným zápachem (olomoucké tvarůžky), pro míchání sypkých i tekutých surovin, pro výrobu zmrzliny a ovocné dřeně a pro mnoho dalších způsobů využití.

Nezařazené